Keskin İçin El Ele Gönül Gönüle (Hemsehri Bilgi Bankasi)

Özellikle Ankara, İstanbul ve Kırıkkale gibi şehirlerde bürokrasinin çeşitli birimlerinde, sivil toplum kuruluşları ile meslek odalarında ve iş hayatında çok sayıda Keskin’li bulunmaktadır.

Oluşturacağımız Hemşehri Bilgi Bankası ile; hemşehriler arasındaki diyaloğun ve birliktelik tavrının geliştirilmesi, yönetim olarak Keskin’le ilgili yapacağımız çalışmalarda onların fikirlerinin, desteklerinin ve katkılarının sağlanması amaçlanmaktadır. Kısacası hemşehriler arasında yeni diyalog köprülerinin kurulması, karşılıklı bilgi ve katkı alışverişi ortamının yaratılması hedeflenmiştir.

Bu çalışma kapsamında hem internet üzerinden hem de SMS yoluyla bilgi alışverişi sağlanacaktır. Ayrıca belirlenecek zamanlarda "Hemşehri Günleri" düzenlenecek ve bir yandan dayanışma ruhu pekiştirilirken diğer yandan da ilçemiz için yapılabilecekler masaya yatırılacaktır.

Kaymakamlığımız internet sitesi üzerinden girdiğiniz bilgiler, sizlerin isteği ve onayı olmadan sitede yayımlanmayacaktır. Kişisel bilgilerinin yayımlanmasına izin veren hemşehrilerimizin ise sadece isim, soyisim, meslek ve e-mail bilgileri yayımlanacaktır.

Bu çalışmadan henüz bilgisi olmayan tanıdık hemşehrilerimizi proje hakkında bilgilendirmeniz, bilgi bankamızın büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Göstereceğiniz ilgi ve katkılardan dolayı şimdiden şükranlarımızı sunarız.


Üye Olmak İstiyorum    Üye Listesi
Başkan'a Mesaj Yazın
Bilgi Edinme
T.C. No Sorgulama
Vergi No Sorgulama
Emniyet İhbar
Jandarma İhbar
Kayıp Şahıslar
Araç Sorgulama
Ehliyet Ceza Puanı
Pasaport İşlemleri
E-Dernek
Sesli Kitap
E-Devlet Kapısı
İnsan Hakları
Online TV
Online Radyo
Tiyatro Online
Aktif Satranç
Engelliler İçin
Enerji Verimliliği
Kırıkkale Maden Hrt.
Afete Hazırlık
Grip Bilgilendirme
Dumansız Hava
Kitap Dünyası
Bugün Ne Pişirelim
Dekorasyon
Bilinçli Tüketici
Kişisel Başarı
Kültür Çocuk
Bilim Çocuk
Atlı Karıncam
Afete Hazırlık
Çocukça
Altın Çocuk
Online : 1
Bugün : 206
Bu Hafta : 1170
Bu Ay : 3280
Toplam : 429109
 Anasayfa  |  Keskin Belediyesi  |  Resmi Kurumlar  |  Haberler  |  Duyurular  |  İhaleler  |  Projeler  |  Bilgi Edinme  |  İletişim
 Copyright © 2014 T.C. KESKİN BELEDİYESİ. Her Hakkı Saklıdır. Yazılım & Tasarım: İNDEKS BİLİŞİM
 Bu site en iyi 1280 x 1024 px çözünürlükte izlenir.