Gündem

  • Anasayfa
  • /
  • Yeni Kaymakam Erdemir'e Hayırlı Olsun Ziyareti
news-details-img

Yeni Kaymakam Erdemir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Keskin Kaymakamlığına atanan Tekin Erdemir'in makamında gerçekleşen ziyarete Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, Başkan Yardımcısı Mustafa Atakul ve Encümen Üyeleri Gürsel Demirel, Etem Karaca, Hacı Sait Okatan, Adnan Şanlı, Haşmet Koparan, Arap Karabulut, Nazım Olgun, Aydın Kayalak ziyarette bulundular.

Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım ve Encümen Üyeleri, Keskin Kaymakamlığı'na atanan Tekin Erdemir'i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım ilçe ile ilgili genel bilgileri Kaymakam Erdemir'e aktardı. Keskin Belediyesi'nin çalışmalarıyla ilgili de bilgiler paylaşan Başkan Yıldırım, "Biz Keskin Belediyesi olarak birçok önemli çalışmaya imza attık. Kaymakamlık ile el ele vererek vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Keskin'in yarınının bugününden daha iyi olması için çalışıyoruz. Bir kez daha Keskin'e hoş geldiniz diyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum" dedi.
Kaymakam Tekin Erdemir ise Başkan Dede Yıldırım'ın ve Encümen Üyelerinin kendisine gösterdiği ilgi ve yakınlık nedeniyle teşekkür ederek, Keskin için el ele vererek başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

Tekin Erdemir'in göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ettiklerini dile getirdiler.