Gündem

  • Anasayfa
  • /
  • Keskin’de hummalı çalışma! Başkan kolları sıvadı
news-details-img

Keskin’de hummalı çalışma! Başkan kolları sıvadı

Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, göreve geldiği günden bu yana ilçenin her alanda gelişmesi için yoğun çalışmalar yürütüyor. Cönger, Keskin’i modern ve yaşanabilir bir şehir haline getirmek için kararlı adımlarla ilerliyor.

MÜCADELEMZİ SÜRDÜRÜYORUZ

Eski itfaiye garajında biriken çöp yığınlarının toplanması ve katı atık merkezine taşınması: Bu çalışma ile hem çevre kirliliği önleniyor hem de şehrin estetik görünümü artıyor. Başkan Cönger, altyapı çalışmaları, park ve bahçelerin düzenlenmesi, sosyal ve kültürel faaliyetler gibi konularda da çalışmalarını sürdürüyor. Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Göreve geldiğimiz günden bu yana Keskin’in her alanda gelişmesi için çalışıyoruz.

HER GÜN YENİ PROJEYE İMZA ATIYORUZ

“Hedefimiz, Keskin’i modern ve yaşanabilir bir şehir haline getirmek. Bu nedenle her gün yeni bir projeye imza atıyoruz. Eski itfaiye garajında biriken çöp yığınlarını toplayıp katı atık merkezine taşıyarak hem çevre kirliliğini önlüyoruz hem de şehrin estetik görünümünü güzelleştiriyoruz. Diğer çalışmalarda da aynı gayretle ilerliyoruz. Keskin’in kalkınması ve gelişmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.