Gündem

  • Anasayfa
  • /
  • Keskin Belediyesi Korona Virüse (Covid-19) Tedbirleri Kapsamında Dezenfekte Çalışmasına Başladı
news-details-img

Keskin Belediyesi Korona Virüse (Covid-19) Tedbirleri Kapsamında Dezenfekte Çalışmasına Başladı

Keskin Belediyesi ekipleri tüm dünyada tedirginliğe neden olan korona virüs tehdidine karşı, resmi kurumlar başta olmak üzere tüm ilçe genelinde ilaçlama, dezenfekte çalışmalarına başladı.

Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda ilaçlama ekipleri, özel kıyafetler giyip, maske takarak ilçe genelinde çalışma başlattı. Ekipler, resmi kurumlar, toplu taşıma araçları, bankalar vb. kalabalık alanlarda ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları yaptı.
Halk sağlığını tehdit eden diğer virüslere karşı önlem aldıklarını belirten Belediye Başkanı Yıldırım "Son günlerde korona virüsü tüm dünyada gündemde. Biz de ilçemiz sağlığı ve huzuru için tedbirlerimizi bir üst seviyeye çıkardık. Halkımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte işlemlerine başladık. Belediye ekiplerimiz düzenli olarak çalışmalara devam edecek." diye konuştu.
Sözlerine devam eden Başkan Yıldırım vatandaşları da uyardı. “bizler kurum olarak her ne kadar çalışmaları sürdürsek de vatandaşlarımıza da büyük görev düşüyor. vatandaşlarımızı kalabalık ortamlardan kaçınmaya ve hijyen konusunda en üst seviye de hassas davranmaya davet ediyorum.” dedi.